Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 275/40 R20 106Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3275/40 R20 106Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067002650
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  155,9 €

Цена по парче

155,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,58 €

Назад кон врвот