Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 255/50 R19 107Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3255/50 R19 107Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067001585
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  154,6 €

Цена по парче

154,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот