Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 255/45 R20 105Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3255/45 R20 105Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067002643
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  211,2 €

Цена по парче

211,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот