Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 255/45 R19 104Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3255/45 R19 104Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067001608
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  180 €

Цена по парче

180 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,16 €

Назад кон врвот