Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 255/45 R18 103Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3255/45 R18 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067002803
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  153,6 €

Цена по парче

153,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот