Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 255/40 R20 101Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3255/40 R20 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067001486
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  192,3 €

Цена по парче

192,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот