Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 255/35 R19 96Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3255/35 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067001578
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  153 €

Цена по парче

153 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот