Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 255/30 R19 91Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3255/30 R19 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
255
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067001660
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  179,6 €

Цена по парче

179,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот