Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 245/45 R18 100Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3245/45 R18 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067001059
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  128,6 €

Цена по парче

128,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот