Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 245/40 R18 97Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3245/40 R18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067001714
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  118,6 €

Цена по парче

118,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот