Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 245/35 R20 95Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3245/35 R20 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067001615
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  175,8 €

Цена по парче

175,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот