Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 245/35 R18 92Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3245/35 R18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067001264
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  141,8 €

Цена по парче

141,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот