Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 235/65 R17 108V

Semperit

Semperit Speed-Life 3235/65 R17 108V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067001523
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  130,1 €

Цена по парче

130,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,58 €

Назад кон врвот