Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 235/60 R18 107W

Semperit

Semperit Speed-Life 3235/60 R18 107W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024067001653
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  186 €

Цена по парче

186 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,26 €

Назад кон врвот