Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 235/55 R19 105V

Semperit

Semperit Speed-Life 3235/55 R19 105V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067002827
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  152,8 €

Цена по парче

152,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот