Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 235/55 R18 100V

Semperit

Semperit Speed-Life 3235/55 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067002599
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  128,9 €

Цена по парче

128,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,26 €

Назад кон врвот