Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 235/50 R19 99V

Semperit

Semperit Speed-Life 3235/50 R19 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067002582
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  138,2 €

Цена по парче

138,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот