Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 235/40 R19 96Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3235/40 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067002810
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  171,9 €

Цена по парче

171,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот