Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 225/65 R17 102H

Semperit

Semperit Speed-Life 3225/65 R17 102H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067002773
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  122,3 €

Цена по парче

122,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот