Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 225/55 R19 99V

Semperit

Semperit Speed-Life 3225/55 R19 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067002575
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  127,1 €

Цена по парче

127,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,82 €

Назад кон врвот