Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 225/55 R17 101Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3225/55 R17 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067001424
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  125,8 €

Цена по парче

125,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот