Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 225/55 R16 95V

Semperit

Semperit Speed-Life 3225/55 R16 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067002711
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  135,6 €

Цена по парче

135,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот