Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 225/50 R17 98V

Semperit

Semperit Speed-Life 3225/50 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067001400
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  130,2 €

Цена по парче

130,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €