Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 225/50 R17 94Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3225/50 R17 94Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067001394
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  118,1 €

Цена по парче

118,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот