Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 225/45 R19 96W

Semperit

Semperit Speed-Life 3225/45 R19 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024067002568
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  158,5 €

Цена по парче

158,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот