Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 225/45 R18 95Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3225/45 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067001479
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  133,3 €

Цена по парче

133,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,2 €

Назад кон врвот