Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 225/40 R19 93Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3225/40 R19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067002476
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  153,8 €

Цена по парче

153,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот