Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 215/65 R16 98H

Semperit

Semperit Speed-Life 3215/65 R16 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067001240
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  124,6 €

Цена по парче

124,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот