Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 215/65 R16 102V

Semperit

Semperit Speed-Life 3215/65 R16 102V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067001516
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  145,8 €

Цена по парче

145,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот