Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 215/60 R17 96V

Semperit

Semperit Speed-Life 3215/60 R17 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067001530
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  123,5 €

Цена по парче

123,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот