Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 215/60 R16 99H

Semperit

Semperit Speed-Life 3215/60 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067001677
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  119,6 €

Цена по парче

119,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,04 €

Назад кон врвот