Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 215/55 R18 99V

Semperit

Semperit Speed-Life 3215/55 R18 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067001387
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  126,6 €

Цена по парче

126,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот