Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 215/55 R16 97Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3215/55 R16 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067001370
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  129,9 €

Цена по парче

129,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,04 €

Назад кон врвот