Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 215/55 R16 93V

Semperit

Semperit Speed-Life 3215/55 R16 93V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067001455
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  116,8 €

Цена по парче

116,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот