Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 215/50 R18 96W

Semperit

Semperit Speed-Life 3215/50 R18 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024067002469
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  151,8 €

Цена по парче

151,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,64 €

Назад кон врвот