Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 215/40 R17 87Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3215/40 R17 87Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067001219
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  111,3 €

Цена по парче

111,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,2 €

Назад кон врвот