Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 205/60 R15 95H

Semperit

Semperit Speed-Life 3205/60 R15 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067002704
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот