Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 205/55 R19 97V

Semperit

Semperit Speed-Life 3205/55 R19 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067002544
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  137,9 €

Цена по парче

137,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот