Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 205/55 R17 95V

Semperit

Semperit Speed-Life 3205/55 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067001202
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  121 €

Цена по парче

121 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот