Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 205/55 R16 91H

Semperit

Semperit Speed-Life 3205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067001349
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  69,8 €

Цена по парче

69,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,64 €

Назад кон врвот