Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 205/50 R17 93Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3205/50 R17 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067001110
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  112 €

Цена по парче

112 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,04 €

Назад кон врвот