Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 205/45 R17 88V

Semperit

Semperit Speed-Life 3205/45 R17 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067004821
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  109,6 €

Цена по парче

109,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот