Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 205/45 R16 83W

Semperit

Semperit Speed-Life 3205/45 R16 83W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
83
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024067002537
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  107,8 €

Цена по парче

107,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,04 €

Назад кон врвот