Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 205/40 R17 84W

Semperit

Semperit Speed-Life 3205/40 R17 84W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024067001189
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  98,3 €

Цена по парче

98,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,04 €

Назад кон врвот