Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 195/65 R15 95T

Semperit

Semperit Speed-Life 3195/65 R15 95T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067001332
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  79,9 €

Цена по парче

79,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот