Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 195/65 R15 91H

Semperit

Semperit Speed-Life 3195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067001318
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  74,5 €

Цена по парче

74,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,2 €

Назад кон врвот