Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 195/60 R16 89V

Semperit

Semperit Speed-Life 3195/60 R16 89V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067002520
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  130,9 €

Цена по парче

130,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот