Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 195/60 R15 88H

Semperit

Semperit Speed-Life 3195/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067001226
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  80,1 €

Цена по парче

80,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот