Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 195/55 R20 95H

Semperit

Semperit Speed-Life 3195/55 R20 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067001103
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  107,1 €

Цена по парче

107,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот