Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 195/55 R16 91V

Semperit

Semperit Speed-Life 3195/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024067001097
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  110,7 €

Цена по парче

110,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот